Tutamak & Merdiven Kaymazı Uzun

Tutamak ve merdiven kaymazı uzun ile havuz kenarlarındaki güvelik problemlerini tamamen ortadan kaldırın. %100 porselenden ürettiğimiz tutamak ve merdiven kaymazı uzun seçenekleri sayesinde düşük maliyet ile yüksek performanslı sonuçlar elde edin. Farklı renk ve ebat seçenekleri ile beklentilerinizi tam olarak karşılayan tutamak ve merdiven kaymazı uzun, düşük su emilimi ile beklentilerinizi tam olarak karşılar. Bakteri oluşumunu engelleyen özel yapısı sayesinde havuzlarda uzun ömürlü çözüm arayanların tercihi olan tutamak ve merdiven kaymazı uzun, antibakteriyel yapısı sayesinde ortamda bulunanların sağlığını korur.

Tutamak ve Merdiven Kaymazı Uzun Avantajlarından Faydalanın

Tutamak ve merdiven kaymazı uzun seçenekleri, havuz içinde veya havuz kenarında rahatlıkla kullanılabilir. Çevresel etkilere karşı dayanıklı olan bu üründe yüksek kaliteli ham maddeler kullanılmıştır. İklimsel koşullara karşı yüksek mukavemet gösteren tutamak ve merdiven kaymazı uzunda kullanılan özel pişirme teknikleri, ürünlerin ömrünü daha da uzatır. Zengin ürün çeşitliliği, güçlü stok ağı ve sektörel güvenilirliği sayesinde tutamaklarda ilk adresiniz olan Çilek Havuz kalitesine güvenin. İster kişisel havuzunuz isterseniz de toplu projeleriniz için tercih edebileceğiniz havuz kaymazları ile beklentilerinizi tam olarak karşılayacaksınız. Kaliteli havuzların inşaatında Çilek Havuz imzası ile en doğru sonuçlara ulaşmak için bir tık yeter!

Tutamak ve Merdiven Kaymazı Uzun Kırılmaya Karşı Dayanıklı

Tutamak ve merdiven kaymazı uzun, kırılmaya karşı dayanıklıdır. Dünya standartlarında üretmiş olduğumuz tutamak ve merdiven kaymazı uzun seçeneklerini direkt olarak onu üretenden alın. Kırılmalara karşı dayanıklı olan tutamak ve merdiven kaymazı uzun, havuz giriş çıkışlarında kullanıcısına büyük avantajlar sağlar. Havuz kullanıcıların havuza rahatlıkla girip çıkmasına olanak sağlayan tutamak ve merdiven kaymazı uzun, kaydırmaz fayans formunda üretilerek düşme ve kayma riskini en aza indirir. Açık ve kapalı tüm havuzlarda kullanılabilen bu ürünler, termal, eğitim, villa havuzu gibi aklınıza gelebilecek tüm ıslak alanlarda kullanılabilir. Yeşil, turkuaz, kobalt ve antrasit gibi farklı renk alternatiflerine sahip olan tutamak ve merdiven kaymazı uzuna kolayca ulaşmak için bizimle iletişime geçin.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta