Versicolor Mozaik Gri - Siyah

Havuzların çok daha modern ve tarz sahibi görünmesi olanak sağlayan Versicolor mozaik gri – siyah, havuzlarda estetik çözümlere sahip olmanıza yardımcı olur. İstediğiniz renklerin karışımında üretebileceğimiz bu ürünler %100 porselenden imal edilir. Gözeneksiz bir yapıya sahip olan porselen, bu özelliği sayesinde toz ve leke tutmaz. Antibakteriyel özelliği sayesinde ortamlardan zararlı mikroorganizmaların uzaklaştırılmasına olanak sağlayan porselen, uzun yıllar ısınmaya ve çevresel faktörlere karşı dayanıklıdır. Kırılmaya ve çizilmeye karşı dirençli olan Versicolor mozaik gri – siyah, havuzlarınızda hem görsel açıdan olumlu bir sonuç doğuracak hem de fonksiyonelliği sayesinde sızdırmazlığı ile ön plana çıkacaktır. Betonarme yüzeylerin üzerine entegre edilen Versicolor mozaik gri – siyah, suyun yer altına sızmasına engeller.

Versicolor Mozaik Gri – Siyah ile Uzun Süreli Havuz Keyfi

Uzun süreli havuz keyfi yaşamanıza yardımcı olan Versicolor mozaik gri – siyah, parlak bir yapıya sahiptir. İster bireysel olarak kullandığınız havuzlarda isterseniz de ticari amaçlı olarak kullandığınız havuzlarda değerlendirebileceğiniz Versicolor mozaik gri – siyah, havuz kaplama malzemelerinde ön plana çıkar. Daha az derz ihtiyacı duyan Versicolor mozaik gri – siyah, üstün nitelikte oldukları için birçok farklı kesim tarafından tercih edilir. Havuz kullanıcılarının ihtiyaçlarına en üst düzeyde yanıt veren bu ürünler havuz zevkinin katbekat artmasını sağlıyor.

Versicolor Mozaik Gri – Siyah ile Kullanışlı Havuzlar

Yakın çevrelerini peyzajı ile süslemek, yaşam alanlarını güzelleştirmek, hayattan daha fazla keyif almak ve spor yapmak gibi birbirinden farklı amaçlar için değerlendirebileceğiniz havuzlarınızda uzun ömürlü sonuçlar istiyorsanız siz de %100 porselenden üretmiş Versicolor mozaik gri – siyahı tercih edin. Daima en iyisini isteyenlerin tercihi olan Çilek Havuz; farklı doku, renk, ebat seçeneklerine sahip olan havuz kaplama malzemeleri sayesinde en iyi sonuçlara ulaşmanızı sağlıyor. Büyük bir emek ile hazırlanan havuz kaplama malzemeleri, havuzlarınızın çok daha efektif bir şekilde kullanılabilmesine olanak sağlar. Siz de Versicolor mozaik gri – siyah ve diğer havuz kaplama ekipmanları için bizimle iletişime geçin, zengin ürün gamımız ve güçlü stok ağımızdan hemen faydalanın.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta