Versicolor Mozaik Yeşil - Sarı

Havuz yapımında suyunun mükemmel görünmesine olanak sağlayan Versicolor mozaik yeşil – sarı sayesinde nitelikli bir karaktere sahip olan havuzlar elde edeceksiniz. Özel tonları sayesinde havuzların görünümünü iyileştiren Versicolor mozaik yeşil – sarı, estetik yapısının yanı sıra üstün özellikleri ile de ön plana çıkıyor. Sızdırmazlık özelliği sayesinde havuzların uzun yıllar boyunca güvenli kalmasına olanak sağlayan Versicolor mozaik yeşil – sarı, düşük su emme kapasitesi sayesinde havuz sularının daima sağlıklı kalmasını sağlıyor. Su emmediği için yüzeyinde bakteri, küf ve yosun oluşturmayan Versicolor mozaik yeşil – sarı, bu özelliği ile de beklentileri tam olarak karşılıyor.

Versicolor Mozaik Yeşil – Sarı Kolay Temizlenir

Versicolor mozaik yeşil – sarı modeli, kolay temizlenebilir yapısı sayesinde kullanıcısını yormaz. Uygulama aşaması da oldukça kolay olan Versicolor mozaik yeşil – sarı, havuz kaplama malzemesi olarak tercih edilir. Betonarma havuzların daha dayanıklı ve güçlü olmasına olanak sağlayan Versicolor mozaik yeşil – sarı, kaymayı önleyici yapısı sayesinde havuzda insan sağlığını en üst seviyede tutar. Termal havuzlar, jakuziler, çocuk havuzları, olimpik havuzlar ve çok daha fazla alanda kullanabileceğiniz Versicolor mozaik yeşil – sarı modelini siz de çok seveceksiniz. Misafirlerinizin gözünü alamayacağı nitelikli havuzlar inşa etmek için tercih edebileceğiniz bu ürünler, çevresel faktörlerden etkilenmez, direkt olarak güneş ışığına maruz kalsa da renginde herhangi bir değişim olmaz.

Versicolor Mozaik Yeşil – Sarı ile Çarpıcı Havuzlar

Havuzların çok daha çarpıcı bir görünüme kavuşmasına olanak sağlayan Versicolor mozaik yeşil – sarı, %100 porselenden imal edilmiştir. Yüksek ısıda pişen ve sıkıştırılarak üretilen bu ürünler, uzun yıllar boyunca kırılmaz, aşınmaz, renklerinde solma olmaz. Diğer renklerdeki karolar ile de rahatlıkla kullanabileceğiniz, Versicolor mozaik yeşil – sarı, havuzlarınızda bir bütünlük oluşturur. Daha canlı ve enerji dolu havuzlar için tercih edebileceğiniz Versicolor mozaik yeşil – sarı, havuzlarda büyüleyici bir görüntü oluşturmanıza olanak sağlar. Tüm zamanların en trend havuz kaplama malzemelerine ulaşabileceğiniz Çilek Havuz sayesinde en doğru sonuçlara ulaşabileceğiniz doku, renk ve şekil alternatiflerine sahip olan havuz malzemeleri ve yardımcı ekipmanlara ulaşabilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta