İstanbul Havuz Yapımı

Blog

İstanbul Havuz Yapımı Firması
İstanbulun Sıcak ve bunaltıcı havaların kurtarıcısı yüzme havuzlarıdır. Evde, ofiste, otelde veya konuk evlerinde havuzun rahatlatıcılığına her daim kavuşmak isteyenlerin başvurması gereken adres Çilek Havuz çalışanlarıdır. Deneyimli kadrosu ve kaliteli ürün malzemeleri ile Çilek Havuz her daim havuzun, spanın ve saunanın kalite temsilcisidir.
Havuzun tasarımının yapılması planlandığı alan bir ev içerisinde ise özel bir talebin haricinde bahçe ya da avlular işlem için tercih edilir. Tasarımın çevresini görsellik bakımından zengin bir hale getirebilmek için çeşitli peyzaj çalışmaları ile zenginleştirilerek tasarımla bir bütün haline getirilir. Sauna tasarımı ise Çilek Havuz çalışanları tarafından bazen bir otele bazen bir eve uygun bir şekilde tasarlanmakta ve sistemleri ona göre kurulmaktadır. Şık ve ferah tasarımları ile kişilere hem ruhsal hem de bedensel bir rahatlama imkanı sunmaktadır. Süs havuzu tasarımlarında ise genellikle havuzu koruyan bariyerler ihmal edilmeden plan yapılmaktadır. Buhar odalarının tasarımında tüm havalandırma, jeneratör gibi ana sistemler detayları ile kurulmaktadır. Türk hamam tasarımı sırasında ise Çilek Havuzu çalışanları turistlere kültürümüzü doğru ve etkili yansıtabilmek için çalışmalarına özen göstermektedir. Detaylı bir çalışma disiplini isteyen hamam tasarımlarının altından başarı ile kalkan Çilek Havuz çalışanları bu çalışmalarının keyfini çıkaran kişilerden takdir toplamaktadır. Türkiye’de daha yeni yeni kendisini gösteren viral öksürük ve soğuk algınlığı, kronik astım, bronşit, sinüzit gibi sağlık sorunlarına iyi gelen tuz odası Çilek Havuz tarafından imal edilmekte ve başarılı sonuçlar vermektedir.
81 ilde başarılı işleri bulunan bu şirketin merkezinin bulunduğu İstanbul’un çeşitli bölgelerinde de çalışmaları bulunmaktadır;
• Şile Havuz Yapımı
• Şile Otel Havuz Yapımı
• Kurtköy Havuz Yapımı
• Çekmeköy Havuz Yapımı
• Kortuteli Belediyesi Türk Hamam Yapımı
• Üsküdar Spa Yapımı
• Ağva Havuz Yapımı
• Pendik Havuz Yapımı
• Otel Tuz odası Yapımı
Türkiye’nin yanı sıra başarısını uluslararası bir mecraya taşıyan Çilek Havuzu kardeş ülkemiz olan Azerbaycan’ da da vücutta yer alan çeşitli zararlı maddelerin atılmasına ve stresli bir günün ardından rahatlamaya birebir olan buhar odası imalatı çalışmasını başarı ile tamamlamıştır. Aynı zamanda Çilek Havuzu çalışanlarının Batum’da gerçekleştirmiş olduğu Batum Extreme Spor Kompleksi’de yadsınamayacak bir başarıya sahiptir.

İstanbul Villa Havuz Yapımı

 İstanbul içerisinde bulunduğu iklim gereği bir havuz inşasında sorun çıkarabilecek bir konumda değildir. Villada havuz yaptırmak isteyen kişilerin paylaşması gereken en önemli bilgi açık bir havuz mu yoksa kapalı bir havuz mu istedikleridir. Çilek Havuz çalışanları bir villada havuz tasarlarken ilk olarak betonarme alt yapıyı oluşturur ve daha sonra makine dairesi, teknik odanın yapılması ve betonarme işleminin tamamlanması ile uğraşır. Diş cepheden sonra havuzun iç dolgusunun yapılması ve arıtma sistemlerinin kurulması ile işlemin ikinci aşamasına geçilir. İsteğe bağlı olarak havuz içerisine havuz ıs pompası konulabilir. Havuz çevresine konulacak seramik uygulamaları, çeşitli merdiven ve tutacak detayları gene kişilerin tercihine bağlı olarak seçilir ve Çilek Havuz’un başarılı çalışanları tarafından uygulanabilmektedir.

Diğer Blog Yazıları

Merak Edilenler

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta