Havuz Yapan Firmalar Bursa

Bursa'da Havuz Yapan Firmalar

Bursa bütün bir yıl içerisinde farklı zamanlarda turist çeken en önemli şehirler arasında yer almaktadır. Özellikle tarihi ve kültürel açıdan büyük öneme sahip olan Bursa sadece yerel değil, dünyanın farklı yerlerinden yabancı turistleri de oldukça fazla çekmektedir. Bu sebepten dolayı konaklama alanları için hem normal yüzme havuzları hem de termal havuz çeşitleri yoğun olarak ele alınır. Aynı zamanda süs havuzlarıyla prefabrik havuz çeşitleri de büyük öneme sahiptir.

Nitekim sadece değişik mekanlar için değil ayrıca bireysel olarak müstakil evler adına da özel havuz yapımları sağlanmaktadır. Bu konuda kurumsal hizmet anlayışıyla havuz yapan firmalar bursa bünyesinde, geniş bir ürün yelpazesi ile en iyi çalışmaları sağlamaktadır. Önemli olan güvenilir bir firma üzerinden bu desteği elde etmektir. 

Havuz Yapan Şirketler Bursa 

Günümüze yakışan en modern havuz tasarımları, kişisel isteklere bağlı olarak geniş bir yelpaze projeden geçmektedir. Özellikle Bursa gibi hem termal açıdan hem de normal havuz seçeneği olarak farklı otellere sahip şehir olunca, açık ya da kapalı tasarıma uygun havuz modellemeleri ele alınmaktadır. Farklı geometrik yapılar üzerinden ve anlayışa uygun havuzlar, kaliteli malzeme niteliğine bağlı olarak inşası gerçekleştirilmektedir. 

Bu konuda destek alınabilecek güvenilirhavuz yapan şirketler bursabünyesinde bulunmaktadır. Etkin çözüm yöntemleri ve profesyonel işçilik üzerinden istekleriyle amaca uygun pek çok havuz sistemi, kurumsal hizmet anlayışıyla güvenilir firmalardan elde edebilmektedir. 

Profesyonel Hizmet Anlayışıyla Bursa’da Aşamalı Havuz Yapımı 

Bursa ve çevresi için gerçekleştirilen profesyonel havuz yapımı konusunda, her alana uygun projelendirme gerçekleştirilmektedir. Kullanılan malzeme, teknik altyapı, ışıklandırma sistemleri, filtrasyon ve su izolasyonu gibi pek çok etmen ele alınarak çalışmaları aşamalı şekilde gerçekleştirilmektedir. 

 • Öncelikle etüt çalışması ele alınır ve mekanın dar veya geniş olmasına bağlı olarak işlem gerçekleştirilir. 
 • Daha sonra kaba inşaat uzman personel dahilinde detaylı şekilde hazırlanır. 
 •  Ardından havuz için özel sıva ve şap uygulaması dikkatli şekilde tasarlanır. 
 • Bundan sonra seramik uygulaması ile beraber havuz çıkılmaya başlanır. 
 • Ek olarak isteğe bağlı şekilde farklı süslemeler ve değişik yapılandırmalar, hizmet ve altında ele alınır. 

Tüm bu işlemler hassasiyet ile titiz bir çalışma altında gerçekleştirilmektedir. 

Bursa'nın Farklı Yerleri İçin Havuz Yapımında Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar 

  Tarihi ve kültürel açıdan büyük öneme sahip olan Bursa şehri için, farklı alanlara adına pek çok havuz sistemi ele alınmaktadır. Tabii bu konuda farklı unsurlar eşliğinde en iyi havuz sistemi gerçeğe dönüştürülür. 

 • Havuz içi izolasyon sistemi 
 • Özel ışıklandırma ve aydınlatma 
 •  Havuz altyapı ve mekanik tesisat çalışması 
 • Havuzlar için özel cam mozaik kaplaması 
 • Filtrasyon sistemi 
 •  Üstte taşma kanalı ve denge deposu 
 • İsteğe bağlı olarak dar alanlar için skimmerli çalışma 
 • Havuzun boyutları ve geometrik tasarımı 

Bu gibi daha pek çok unsur kurumsal bir anlayışla ele alınmakta; uzun yıllar konforlu ve güvenli şekilde kullanılacak havuzların inşası tamamlanmaktadır. 

Uygun Fiyatlarla Her İşe Uygun Kaliteli Havuz Yapımı 

Amaca uygun şekilde pek çok farklı tasarım altında havuz yapımı ele alınmaktadır. Yüzme havuzları ile beraber süs havuzları veya prefabrik havuz çeşitleri gibi daha pek çok çalışma gerçekleşir. Kuruluşumuzdan bu yana müşteri memnuniyetini ön plana aldığımız hizmet politikamız, güçlü referanslar ile desteklenmektedir. Bu konuda arzu ettiğiniz farklı havuz sistemleri açısından, Bursa ve çevresi için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Uzun ömürlü, tam isteğe uygun şekilde, kaliteli malzeme yapısıyla hazırlanmış havuzları, uzman kadromuz ve tam donanımlı ekipmanla gerçekleştirmekteyiz.

Diğer Blog Yazıları

Merak Edilenler

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta