SPA Yapımı

Blog

SPA, “Salus Per Aquam” sözcüklerinin baş harflerinden gelmektedir. Anlamı ise Sudan Gelen Sağlık’tır. Romalıların suyun insan vücuduna olan faydasını keşfettiği zaman ilk olarak Avrupa kıtasına daha sonra diğer kıtalara yaydılar.

Bu yaygınlaşma günümüze kadar gelerek uzmanlık alanlarına dönüştü. Uzman terapistler çeşitli tekniklerle; rahatlamak, canlı olmak, cilt ve vücut bakımları yaptırmak, vücuttaki ölülerden arınmak için terapiler uygulamaktadır.

Alanında Lider SPA Yapım Firması

Bu bilgiler eşliğinde sizlere sunduğumuz hizmet, spa yapımı! Güncellenen son trendleri takip ediyor ve uygun olarak dizayn sağlıyoruz. Odanın oluşturmuş olduğu ambiyansa göre SPA yapımı işlemlerini profesyonelce gerçekleştiriyoruz.

İster özel, isterseniz ticari olarak seçkin uygulamalarımız ile tasarım ve ambiyans katıyoruz. Turistik hizmet sağlayan otellere, spor salonlarına özel olarak tasarım uygulamalar ile müşterilerinizi mest ediyoruz! SPA yapımı hizmetimizde fiyat ve tasarım açısından kendimize son derecede güveniyoruz!

Villalar için SPA Yapımı

Villalar ve lüks konutlar için özel uygulamalarımız SPA yapımında mevcuttur. Özel olarak SPA odası yaptırmak istemeniz doğrultusunda gerekli tespitler yapıldıktan sonra, uygulamalara başlıyor ve tasarım harikası modellerimiz ile sizlere istediğiniz SPA merkezine kavuşturuyoruz. SPA odanızın yaşam alanınızı ve kalitesini yükselteceğinden emin olabilirsiniz.

Villalarınız için ücretsiz keşif sağlıyor ve hızlı kurulum gerçekleştiriyoruz. Bizlere ulaşarak SPA merkezi için detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Kar Çeşmesi Uygulaması

SPA merkezlerinde genel olarak yer alan kar çeşmesi uygulamamız, sıcak terapiler sonrası vücudu serinletmek için kullanılan bir uygulamadır. Vücutta yumuşak bir sıcaklık değişimi yaşamak için havuz ve soğuk duş yerine tercih edilmektedir.

Bu terapi ayrıca cildi daha sıkı hale getirmeye yaramaktadır.

Kar çeşmesinin faydaları:

• Vücutta sıkılaşma sağlamaktadır.

• Cildi canlandırır, arındırır.

• Kan dolaşımında hızlanma sağlar.

• Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.

Macera Duş Nedir?

Sauna ve Buhar odalarında ısınan vücudu serinleterek şoklama etkisi ile kan dolaşımını hızlandırmak için yapılan uygulamadır.

Macera duşu SPA merkezlerinde en çok tercih edilen uygulamalardan bir tanesidir. Müşterilerinize eşsiz bir deneyim tattırmak için, merkezinizde olmazsa olmaz bir uygulamadır.

Çeşit olarak;

• Tropikal Fırtına Duşu,

• Okyanus Duşu,

• Kutup Yağmuru Duşu,

• Serin Aroma Duşu,

• Tropik Arama Duşu

Gibi seçenekleri bulunmaktadır. Müşterilerinize farklı bir deneyin yaşatmak ve onları daimî müşteriniz yapmak istiyorsanız mutlaka bu hizmeti almanız gerekmektedir. Çünkü macera duşu başlı başına bir illüzyon duşudur.

Kova Duş

İsminden de anlaşılacağı üzere, bu uygulamadaki baş rol bir kovadır. Soğuk duş etkisi yaratan bu sistem, içi su dolu olan bir kovanın altına geçerek bir ip yardımı ile bu kovayı ters çeviriyorsunuz, ters çevrilen kovanın içindeki su üstünüze aniden akarak bir şok etkisi yaratmaktadır.

Özel montaj işlemlerimiz ile sizlere kaliteli bir uygulama çıkartarak, SPA merkezinizin tercih edilebilirliğini artırıyoruz!

Spa yapımı hakkında sorduğunuz sorular 

SPA Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Kullanım alanı fark etmeksizin, SPA merkezi yaptırmaya karar verdiğinizde mutlaka işin uzmanlarından destek almanız gerekmektedir. Alanımızda uzmanız! Gerekli bilgi ve tecrübelerimizi sizlere aktarabilmemiz için bizleri arayabilir, detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

SPA Merkezini Kimler Yaptırabiliyor?

SPA merkezlerini özellikle oteller, spor salonları başta olmak üzere kendi konutunuzda bölüm bulunması şartı ile özel olarak yaptırabilirsiniz. Bunun için herhangi bir şart koşul bulunmamaktadır. Profesyonel olarak incelemelerimizi yaptıktan sonra sizlere gerekli detayları sunacağız.

SPA Merkezi Kurmanın Maliyeti Nedir?

Spa Yapımı için özel olarak belirlenen bir fiyat maalesef ki bulunmamaktadır. Öncelikle yerin keşfi yapılıp alan hesaplaması yapılır ardından istemiş olduğunuz tasarım üzerine fiyatlandırma yapılarak sizlere iletilir. Tüm bu hesaplamalar sonucunda SPA merkezi için size en uygun fiyatı çıkartacağımızdan emin olabilirsiniz.

SPA Merkezinin Kurulumu Ne Kadar Sürer?

Maliyet hesaplaması gibi kurulumunda istemiş olduğunuz alana göre ve tasarıma göre süre farklılıkları bulunmaktadır. Önceliğimiz sizlerin içine sinen bir hizmet sunmamız! Tüm bu hesaplamalar yapılarak sizlere süre konusunda detaylı bilgiler verilecektir.

SPA Merkezi İçin Özel Tasarım Yapıyor musunuz?

Sizlerin talepleri doğrultusunda, istemiş olduğunuz mekâna göre tasarım seçeneklerimizi sunuyoruz. Ardından talep ettiğiniz tasarım üzerinde görüşme gerçekleştirerek, istemiş olduğunuz tasarımın çıkmasını sağlıyoruz.

Sizlerde SPA yapımı hemen iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilir, gerekli detayları alarak hizmetimizi en kısa süre içerisinde talep edebilirsiniz.


Diğer Blog Yazıları

Merak Edilenler

E-Katalog

Şirket Politikamız, Ürünlerimiz, Hizmetlerimiz ve Faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Müşteri Görüşleri

Müşterilerimizin bizimle ve onlara verdiğimiz hizmetle ilgili görüşlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Tümünü Gör
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta