Buhar Odası Yapım Maliyeti

Buhar Odası Yapım Maliyeti

Buhar Odasına Özel Ekipmanlar Ve Kullanım Talimatları

Birçok otelde, üst düzey spor salonunda ve spa merkezlerinde buhar odaları kullanılmaktadır. Bu alanda yeterli bilgiye sahip olmayan işletme sahipleri buhar odası kullanım talimatı ile birlikte yeterli bilgiye sahip olabilirler. Aynı zamanda satışa çıkarılan jeneratörler ve ekipmanlar buhar odalarının çok daha uzun ömürlü, pratik ve sağlıklı bir şekilde değerlendirilmesini olanaklı hale getiriyor. Yüksek verimlilik içeren bu ekipmanlar her bütçeye uygun olarak satışa çıkarılmaktadır. 

Buhar Odası Jeneratörleri ve Satın Alma Seçenekleri

Her ürünün görseli ile beraber buhar odası kullanımı hakkında detaylı bilgiler almak mümkündür. Yeni geliştirilmiş olan modellerinde pratiklik ve güven üst seviyelere çıkarılmıştır. Birden fazla seçenek listeler halinde alıcıların beğenisine sunulmaktadır. İnternet üzerinden de sipariş edilebilen jeneratörler stokta olma durumuna göre aynı hafta içerisinde kargoya verilmektedir. Ücretsiz kargo da bir diğer avantaj olarak değerlendirilebilir.

Tam güvenlik sağlayan jeneratörlerin kullanımı da aynı oranda basit ve güvenlidir. Teslimat konusundaki hızlılık servis hizmetlerinde de kendini gösteriyor. Yedek parça, bakım ve onarım işlemleri için aynı gün içerisinde randevu almak mümkündür. Hem telefon hem de internet üzerinden yetkililerle irtibata geçilebilir. 

Kw ve Kilolarına Göre Buhar Odası Jeneratör Çeşitleri

Tamamen kullanılacak olan buhar odasının iç hacmine göre jeneratör çeşitlerine göz atılabilir ve en uygun modeli sipariş edilebilir. En düşük kw ölçekleri 3 kw'dan başlıyor. Bu sayı 4.7 ve 6.kw olarak devam etmektedir. Her birinin motor performansı ve gücü kw sayısı arttıkça güçlenmektedir. En üst seviyelerde seyreden kw çeşitleri ise 18 ve 21 olarak belirlenmiştir. Kw sayısı ile beraber kilo miktarında da belli başlı oranlarda farklılık mevcuttur. En hafif olan modelleri 13.05 ağırlığındadır. Diğer seçenekler arasında 14 ve 15.50 ağırlıklarına sahip olan jeneratörler de mevcuttur. 

Buhar Odaları ve Jeneratörlerin Maliyetleri 

Alıcılar satın alma aşamalarında hem jeneratör hem debuhar odası yapımı maliyeti hakkında kapsamlı bilgiler alabilirler. Tıpkı havuz ve saunada olduğu gibi her bütçeye uygun fiyatlar alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Peşin fiyatına büyük oranda indirimler yapıldığı gibi taksitli ödeme yolları da seçenekler halinde sunulmaktadır. 

Buhar Odası Jeneratörlerinin Teknik Özellikleri

Jeneratörlerin çalışma prensipleri oldukça basittir. Elektrik sistemi bağlantıları bulunmaktadır ve bu bağlantılar aracılığıyla su saniyeler içerisinde buhara çevrilir. Her birinin üzerinde birden fazla sensör bulunmaktadır. Bu sensörler ortamdaki sıcaklığı ölçer. Kullanıcılar mevcut sıcaklık ölçülerine bakarak gerekli ayarlamaları yapabilir. Buhar odasına özel jeneratörler tam kapasiteli olarak otomatik bir çalışma gücüne sahiptir. Dolan suyu otomatik olarak boşalttığı için kireçlenme ve benzeri risk faktörlerinden tamamen uzaktır.

Jeneratörlerin Kullanım Avantajları

Diğer tüm buhar odası cihazlarında olduğu gibi bu cihazlarda da kontrol panelleri ve üniteleri yer alır. Ana malzeme olarak paslanmaz çelik kullanılmıştır. Bu sayede uzun yıllar boyunca ilk günkü performansıyla kullanılabilir. Kurulumu son derece kolaydır. Ancak gereksinim duyulduğu takdirde kurulumu için profesyonel destek alınabilir. Aynı zamanda az enerji harcar ve tasarrufludur. 

Buhar Odası Aydınlatmaları

Sudan ve buhardan etkilenmeyen buhar odası aydınlatmaları seçenekler halinde sunulan aksesuarların başında geliyor. Tekli ya da toplu olarak sipariş verilebilir. Toplu alımlarda yüzde otuza varan indirimler de cep dostu olarak nitelendirilmektedir. Kolilerin kaç adet olacağı ise sipariş aşamasında seçilebilir. İçerisinde yer alan ampulün standart bir rengi yoktur. Kullanıcılar sarı ve beyaz renkleri dışında mavi, yeşil, kırmızı gibi alternatif renkler veren ampullerle bu aydınlatmaları sağlayabilirler. Kurulumu için gerekli olan tüm ekipmanlar ambalaj içeriğinde yer almaktadır. Hızlı teslimat ile birlikte sadece birkaç gün içerisinde her şehre gönderilen aksesuar çeşitleridir. 

Buhar Çıkış Ağızları ve Ürün Özellikleri

Buhar odası ile jeneratör arasındaki bağlantıyı gerçekleştiren ekipmanlara buhar çıkış ağızları denmektedir. Jeneratörden çıkmakta olan buharları kademeli olarak odaya iletir. Son derece dayanıklı ve güvenli bir malzeme olan kromdan imal edilmiştir. Ön yüzeyinde yer alan dişli yapısı sayesinde ekstra bir montaja gerek duyulmaz. Başta çürüme olmak üzere kullanıcı memnuniyetini zedeleyecek tüm olumsuz etkilere karşı ekstra dirençlidir. 

Buhar Odalarına Özel Kapılar

Son seçenekler arasında buhar odası kapıları yer alıyor. Özellikle ısı kaybının önüne geçmek için kullanılan bu kapılar aynı zamanda spa merkezlerinde de kullanılabilir. Sade renkleri dışında buzlu olan modelleri de fiyat farkı ödenmeksizin satın alınabilir. 

Diğer Blog Yazıları

Merak Edilenler

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta